Производитель: wuw
Код товара: 120570
Краткое описание
Зовнішній універсальний зарядний пристрій WUW Y200 (22.5W PD) дуже зручний для тривалих поїздок і місць, де немає електричної мережі. Ви зможете не тільки підзарядити від нього абсолютно будь-який пристрій, але і викорис... Читать далее...
Краткие характеристики
876 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній універсальний зарядний пристрій WUW Y200 (22.5W PD) дуже зручний для тривалих поїздок і місць, де немає електричної мережі. Ви зможете не тільки підзарядити від нього абсолютно будь-який пристрій, але і використовувати його як ліхтарик.
У повербанк уже вбудовано чотири дроти для заряджання (USB, micro-USB, Apple Lightining, Type-C), що дає змогу використовувати один переносний акумулятор разом із друзями, коханими та сім'єю. Вам більше не доведеться носити з собою всі можливі кабелі. Паурбанк 20 000 mАh має додатковий роз'єм USB порт для підключення інших кабелів для зарядки. Повербанк можна заряджати через Type-C роз'єм і через вбудований USB-кабель.
Акумулятор пауербанка має цифровий дисплей з індикатором заряду батареї, вам більше не потрібно гадати скільки залишилося зарядки у портативки.
У розумній зарядці для мобільного телефону є вбудований захист від перезаряду, глибокого розряду і короткого замикання.
Артикул виробника: Y200
id ksm-7651
Артикул виробника: Y200
id ksm-7651
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; USB-Micro; USB Type-C; Lightning |
| Выходные интерфейсы | USB; Micro USB; Type-C; Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 10 V; 12 V; 15 V |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Кабель | USB; Micro USB; Type-C; Lightning |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Y200 |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Универсальное |
| Особенности | LED-дисплей |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 22.5 W |
| Цвет | Black |

