Производитель: wuw
Код товара: 120824
Краткое описание
Зовнішній акумулятор WUW Y137 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій п... Читать далее...
Краткие характеристики
566 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор WUW Y137 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного вогнестійкого пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 10 000 mAh.На бічній грані аксесуара знаходиться кнопка управління, а зверху ─ роз'єм Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3А.Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку, інакше увімкнеться стандартний режим роботи.ОСОБЛИВОСТІ:− ємність: 10 000 mAh;
− можливість заряджати відразу 2 пристрої;
− підтримка протоколів швидкої зарядки;
− висока якість складових та матеріалів;
− відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
− декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
− LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
Артикул виробника: Y137
id ksm-35012
Артикул виробника: Y137
id ksm-35012
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Y137 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Розміри | 148 × 68 × 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет | Black |


