Производитель: VEGER
Код товара: 120902
Краткое описание
Зовнішній акумулятор Veger L30 ємністю 30 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати три пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного ... Читать далее...
Краткие характеристики
1 658 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор Veger L30 ємністю 30 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати три пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 30 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНОП'ять портів, включаючи Micro USB, USB-C та 3x USB, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (20 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяють одночасно заряджати три пристрої, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить про рівень заряду вашого пристрою.
Артикул виробника: VG-W3008PD
id ksm-36087
Артикул виробника: VG-W3008PD
id ksm-36087
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Вес | 617 |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 3 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Гарантийный срок | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | L30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет | Black |


