Производитель: VEGER
Код товара: 120904
Краткое описание
Зовнішній акумулятор Veger L11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного ... Читать далее...
Краткие характеристики
798 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор Veger L11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 10 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНОДва порти USB-A дозволяють заряджати два пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS. Порти USB-C та Micro USB також дозволяють заряджати зовнішній акумулятор.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей показує рівень заряду пристрою.
Артикул виробника: VG-W1087
id ksm-36171
Артикул виробника: VG-W1087
id ksm-36171
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 217 |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Гарантийный срок | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | L11 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 135.5 × 67 × 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


