Производитель: VEGER
Код товара: 120899
Краткое описание
Зовнішній акумулятор Veger MagOn ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження... Читать далее...
Краткие характеристики
1 383 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор Veger MagOn ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження павербанку. Ємність 10 000 мАг дозволить вам зарядити телефон декілька разів (залежно від обсягу акумулятора вашого iPhone), що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.БЕЗДРОТОВЕ ТА ТРАДИЦІЙНЕ ЗАРЯДЖАННЯПорти USB-C та Lightning підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (22,5 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяє швидко заряджати смартфон (від 0 до 50% лише за 30 хвилин). Якщо у вас немає з собою кабелю, ви можете скористатися функцією бездротової зарядки завдяки технології MagSafe, яка також працює через різні чохли.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять цей зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 5 світлодіодів повідомлять вам про рівень заряду вашого пристрою.
Артикул виробника: VG-VP1151/W1151
id ksm-36076
Артикул виробника: VG-VP1151/W1151
id ksm-36076
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 170 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; Lightning |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Гарантийный срок | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | MagOn |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Цвет | white |


