Производитель: VEGER
Код товара: 120901
Краткое описание
Зовнішній акумулятор Veger K1 (W1188) ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИЦей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідни... Читать далее...
Краткие характеристики
1 328 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор Veger K1 (W1188) ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИЦей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт USB-A потужністю 22,5 Вт та вхідний порт USB-C, а також два вбудовані кабелі (Lightning потужністю 27 Вт та USB-C потужністю 35 Вт) і підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНОПорти підтримують швидку зарядку чотирьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час і позбавляє необхідності чекати на поповнення заряду акумулятора.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн і легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою
Артикул виробника: VG-W1188
id ksm-36078
Артикул виробника: VG-W1188
id ksm-36078
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 196 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Гарантийный срок | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 35 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Комплект поставки | Пауербанк; інструкція; гарантійний талон |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | K1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 105 × 56 × 26.4 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


