Производитель: VEGER
Код товара: 120900
Краткое описание
Зовнішній акумулятор Veger C11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИЦей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт ... Читать далее...
Краткие характеристики
1 170 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор Veger C11 ємністю 10 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де.ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИЦей зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг має вихідний порт USB-A потужністю 22,5 Вт та два вхідні порти (18 Вт USB-C, 18 Вт Lightning), а також два вбудовані кабелі (Lightning потужністю 20 Вт та USB-C потужністю 20 Вт) і підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням.ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНОПорти підтримують швидку зарядку трьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час і позбавляє необхідності чекати на поповнення заряду акумулятора.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн і легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить вас про рівень заряду вашого пристрою.
Артикул виробника: VG-W1170
id ksm-36077
Артикул виробника: VG-W1170
id ksm-36077
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 165 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; Lightning |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Гарантийный срок | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C11 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 106 × 68.6 × 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет | Black |


