Производитель: VEGER
Код товара: 120903
Краткое описание
Зовнішній акумулятор Veger А10 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного ... Читать далее...
Краткие характеристики
680 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор Veger А10 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯВикористання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження портативного акумулятора. Його ємність 10 000 мАг дозволяє заряджати телефон декілька разів (залежно від заряду акумулятора вашого смартфона), що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.ОДНОЧАСНЕ ЗАРЯДЖАННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВЧотири порти, включаючи порт micro USB, порт USB-C та два порти USB, дозволяють заряджати два пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS.БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНОМінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодні індикатори повідомлять про рівень заряду вашого пристрою.
Артикул виробника: VG-W1065
id ksm-36170
Артикул виробника: VG-W1065
id ksm-36170
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 217 |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Гарантийный срок | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A10 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 135.5 × 67 × 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


