Производитель: hoco
Код товара: 120611
Краткое описание
Зовнішній акумулятор з бездротовою зарядкою HOCO Q26 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з алюмінієвого сплаву не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійк... Читать далее...
Краткие характеристики
1 069 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор з бездротовою зарядкою HOCO Q26 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з алюмінієвого сплаву не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а підтримка безлічі протоколів швидкого заряджання робить цей акумулятор універсальним рішенням для будь-якого користувача. Акумулятор HOCO Q26 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.Особливості зовнішнього акумулятора з бездротовою зарядкою HOCO Q26:1. Ємність 5 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора.
2. Бездротова зарядка потужністю 5 W, 7,5 W, 10 W та 15 W для смартфонів, бездротових навушників ті інших сумісних пристроїв.
3. Сумісний з протоколами PD3.0, PD20W, QC3.0, QC2.0, FCP, SCP та AFC, що забезпечує максимальну швидкість зарядки.
4. Вхід: USB Type-C, потужність 18 W. Вихід: USB Type-C, потужність 20 W.
5. Корпус виконаний з алюмінієвого сплаву, що забезпечує довговічність та безпеку.
6. Індикатор для відстеження рівня заряду.
7. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення.
Артикул виробника: 6942007624039
id ksm-10295
Артикул виробника: 6942007624039
id ksm-10295
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вес | 104 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C; бездротовий |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Q26 Joy |
| Мощность | 20 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Особенности | LED індикація |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Metal Gray |


