Производитель: hoco
Код товара: 120675
Краткое описание
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer швидко відновить енергію смартфона, планшета, смартгодинника й інших гаджетів. 10 000 мАг вистачить, щоб підзарядити декілька приладів з великою ємністю.HOCO Q18 Tourer має роз’єми US... Читать далее...
Краткие характеристики
1 051 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer швидко відновить енергію смартфона, планшета, смартгодинника й інших гаджетів. 10 000 мАг вистачить, щоб підзарядити декілька приладів з великою ємністю.HOCO Q18 Tourer має роз’єми USB Type-A та USB Type-C. Він підійде для підзарядки більшості гаджетів. Також акумулятор має вбудований магніт для бездротової зарядки приладів. Він може заряджати до трьох гаджетів одночасно.Максимальна потужність 22,5W й підтримка технологій швидкої зарядки Power Deliver та Quick Charge дозволяють швидко відновити енергію телефона, планшета чи навушників. Про рівень заряду акумулятора сигналізують LED-індикатори.Виготовлений HOCO Q18 Tourer з міцного пластику. Корпус надійно захищає внутрішню електроніку під час ударів і падінь. Модель компактна і легка. Акумулятор зручно брати з собою на роботу, в подорожі або відрядження.
Артикул виробника: 6942007605182
id ksm-15974
Артикул виробника: 6942007605182
id ksm-15974
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 195 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Q18 Tourer |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | Qi wireless charging |
| Розміри | 110 × 70 × 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Черный |


