Производитель: hoco
Код товара: 120498
Краткое описание
Портативний акумулятор HOCO J72 Easy travel — незамінна річ у дорозі, поході, на відпочинку або коли відсутнє електропостачання або не має доступу до електромережі. Power bank призначений для живлення гаджетів і є дуже н... Читать далее...
Краткие характеристики
500 грн.
- Доступность: На складе
Портативний акумулятор HOCO J72 Easy travel — незамінна річ у дорозі, поході, на відпочинку або коли відсутнє електропостачання або не має доступу до електромережі. Power bank призначений для живлення гаджетів і є дуже необхідним придбанням.Зручна форма, невелика вага акумулятора, сучасний та стильний дизайн, наявність LED-індикації роботи зарядного пристрою — лише деякі переваги даного пауербанку.Особливості:- Акумулятор із двома виходами для швидкої зарядки гаджетів;
- Не габаритний та легкий – легко носити із собою у сумці чи рюкзаку;
- Стильний зовнішній вигляд та матова поверхня;
- Якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації;
- Вбудована багаторівнева система захисту, у тому числі від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву.
Артикул виробника: 6931474738370
id ksm-1667
Артикул виробника: 6931474738370
id ksm-1667
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 225 |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | J72 Easy travel |
| Материал | ABS-пластик |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів та планшетів |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 136 × 68 × 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


