Производитель: hoco
Код товара: 120631
Краткое описание
Зовнішній акумулятор HOCO J128A забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що роби... Читать далее...
Краткие характеристики
1 589 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор HOCO J128A забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (Type-C та Micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор HOCO J128A стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: 6942007621175
id ksm-11939
Артикул виробника: 6942007621175
id ksm-11939
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 432 |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | J128A Powerful |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Розміри | 150 × 68 × 28 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Цвет | Black |


