Производитель: hoco
Код товара: 120741
Краткое описание
Power Bank Hoco J103A Discovery edition виділяється оригінальним дизайном та підтримкою найбільш поширених протоколів швидкої зарядки, таких як: PD3.0 (з повною сумісністю з iPhone 13 та 14), QC3.0/2.0, FCP та SCP (для H... Читать далее...
Краткие характеристики
1 258 грн.
- Доступность: На складе
Power Bank Hoco J103A Discovery edition виділяється оригінальним дизайном та підтримкою найбільш поширених протоколів швидкої зарядки, таких як: PD3.0 (з повною сумісністю з iPhone 13 та 14), QC3.0/2.0, FCP та SCP (для Huawei), AFC ( для Samsung), VOOC, DASH та деякі інші.Корпус аксесуара надійно зібраний, має заокруглені ребра та приємну на дотик поверхню. Він виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та полікарбонату. Його прозора лицьова панель дозволяє детально розглянути вбудовану плату. А накладка з текстурою карбонового волокна захищає енергоефективну батарею класу А+ ємністю 20000 mAh.LED-дисплей допомагає відстежувати рівень заряду акумулятора. Неможливо проґавити момент, коли його потрібно підзарядити. В одному з торців повербанка знаходиться кнопка для активації дисплея.Пара портів USB і універсальний роз'єм Type-C дають змогу заряджати до трьох гаджетів одночасно. Потужність на виході кожного з портів USB може досягати 22.5 Вт, максимальна потужність на виході роз'єму Type-C становить 20 Вт, а на його вході — 18 Вт. Загальна максимальна сила струму на виході — 3 А при напрузі 5 В.
Артикул виробника: 6931474788948
id ksm-23080
Артикул виробника: 6931474788948
id ksm-23080
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 426 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | J103A Discovery edition |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | LED-дисплей |
| Розміри | 146 × 67 × 29 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Gray |


