Производитель: Borofone
Код товара: 120964
Краткое описание
Зовнішній акумулятор Borofone BJ82 — компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 5000 мАг.Зарядний пристрій практ... Читать далее...
Краткие характеристики
489 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор Borofone BJ82 — компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 5000 мАг.Зарядний пристрій практично в використанні. Поміщається в будь-яку сумку або навіть кишеню. Його зручно брати з собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКАГоловна особливість цього повербанка — бездротова зарядка на 5W. Це робить повербанк універсальним і зручним рішенням для зарядки гаджетів без використання кабелів. Пристрій завжди готове до використання. Наприклад, щоб почати заряджати телефон за допомогою бездротової зарядки, достатньо прикласти до нього портативний акумулятор. Магнітне кріплення спрощує процес зарядки, роблячи його швидким і ефективним.ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИКорпус батареї виготовлений з вогнестійкого пластику. LED-індикатор на корпусі відображає рівень заряду батареї.Повербанк компактний і легкий, що робить його зручним для транспортування. Має захист від перезарядки, короткого замикання і перегріву.ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:− бездротова зарядка;
− дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої — через USB і бездротовим способом;
− компактні розміри і невелика вага;
− оснащений захистом від короткого замикання і перегріву;
− індикатор заряду.
Артикул виробника: 6941991124792
id ksm-36559
Артикул виробника: 6941991124792
id ksm-36559
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вес | 140 г |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; бездротовий |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BJ82 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | бездротова зарядка MagSafe |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 100 × 64 × 16 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


