Производитель: Borofone
Код товара: 120816
Краткое описание
Power Bank Borofone BJ57B Graceful — це практичний і ємний зовнішній акумулятор, оснащений всім, що необхідно для швидкої зарядки сучасних гаджетів в будь-яких умовах. Його виняткова надійність гарантує тривалий термін с... Читать далее...
Краткие характеристики
1 523 грн.
- Доступность: На складе
Power Bank Borofone BJ57B Graceful — це практичний і ємний зовнішній акумулятор, оснащений всім, що необхідно для швидкої зарядки сучасних гаджетів в будь-яких умовах. Його виняткова надійність гарантує тривалий термін служби, а оригінальна конструкція з вбудованими кабелями забезпечить зручну повсякденну експлуатацію.ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ПОВЕРБАНКУ BOROFONE BJ57B GRACEFUL:− Оригінальний дизайн з практичними округленими кутами, стильною хвилястою текстурою і матовою поверхнею.
− Компактні розміри: 143 × 68 × 43мм, — не займе багато місця, наприклад, в рюкзаку або сумці, забезпечуючи зручність перенесення.
− Якісні електронні компоненти та надійне складання корпусу з комбінації полікарбонату та ABS-пластику.
− Енергоефективний літій-полімерний акумулятор ємністю 30000mAh (111Wh) зі збільшеним ресурсом розряду-заряду.
− Механічна кнопка і LED-індикатори для зручного контролю рівня заряду.
− 2 вбудованих кабелі з вихідними роз'ємами Type-C і Lightning типу male, які акуратно укладені в слоти на задній панелі.
− Вхідний роз'єм Micro-USB (QC3.0), 2 вихідних роз'єми USB-A (A1 і A2) і роз'єм Type-C, який може працювати і на вхід, і на вихід.
− Максимальна потужність на вході роз'ємів Micro-USB і Type-C: 18W (5V/2.4A, 9V/2A и 12V/1.5A).
− Максимальна потужність на виході кожного з роз'ємів Type-C: 20W (5V/3A, 9V/2.22A и 12V/1.67A).
− Максимальна потужність на виході кожного з роз'ємів USB-A: 22.5W (5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A (SCP), 12V/1.5A).
− Максимальна потужність на виході роз'єму Lightning: 10W (5V/2A).
− Загальна максимальна потужність на виході: 10W (5V/2A).
− Підтримка швидкої зарядки по протоколах PD, QC3.0, FCP, AFC через роз'єми Type-C і QC3.0, FCP, AFC, SCP через роз'єми USB-A.
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, перезаряду, перерозряду, стрибків напруги і короткого замикання.З акцентом на зручність, потужність і безпеку, Borofone BJ57B Graceful пропонує сучасний підхід до мобільної зарядки і повністю відповідає вимогам динамічного способу життя.
Артикул виробника: 6941991116469
id ksm-34702
Артикул виробника: 6941991116469
id ksm-34702
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Вес | 605 |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; USB Type-C; Type-C кабель; Lightning кабель |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BJ57B |
| Материал | ABS + PC |
| Мощность | 22.5 W |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


