Производитель: Acefast
Код товара: 120596
Краткое описание
Зовнішній акумулятор ACEFAST M9 зі складаним вхідним/вихідним портом USB-C забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але ... Читать далее...
Краткие характеристики
803 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор ACEFAST M9 зі складаним вхідним/вихідним портом USB-C забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 5 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду та активацією режиму швидкого заряджання, а завдяки підтримці більшості протоколів швидкого заряджання PPS, PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений двома USB-C-портами (вхід 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A / 12V / 1,67A), акумулятор ACEFAST M9 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: 6974316283201
id ksm-9202
Артикул виробника: 6974316283201
id ksm-9202
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вес | 104 |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Гарантийный срок | 24 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | M9 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | складаний порт USB-C |
| Розміри | 78 × 37 × 26.7 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


