Производитель: Acefast
Код товара: 120566
Краткое описание
Зовнішній акумулятор ACEFAST M13 PD22.5W з вбудованим кабелем, 10000 mAh, Black — це компактний та потужний павербанк, призначений для швидкої та ефективної зарядки ваших пристроїв.УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІЦей паверба... Читать далее...
Краткие характеристики
836 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор ACEFAST M13 PD22.5W з вбудованим кабелем, 10000 mAh, Black — це компактний та потужний павербанк, призначений для швидкої та ефективної зарядки ваших пристроїв.УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІЦей павербанк забезпечує швидку та безпечну зарядку ваших пристроїв завдяки підтримці сучасних протоколів швидкої зарядки. Вбудований USB-C кабель додає зручності, дозволяючи заряджати пристрої без потреби в додаткових кабелях. Цифровий LED-дисплей інформує про поточний рівень заряду, що допомагає своєчасно поповнювати енергію павербанка.ДИЗАЙНЗавдяки компактним розмірам та легкій вазі, ACEFAST M13 є ідеальним супутником у подорожах та повсякденному використанні, забезпечуючи надійне джерело енергії для ваших гаджетів.
Артикул виробника: 6974316283959
id ksm-7570
Артикул виробника: 6974316283959
id ksm-7570
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 185 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | M13 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + PC |
| Назначение | Для телефонів і планшетів |
| Розміри | 106 × 68.5 × 19 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


