Производитель: Acefast
Код товара: 120593
Краткое описание
Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату та алюмінієвого сплаву не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі в... Читать далее...
Краткие характеристики
1 535 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату та алюмінієвого сплаву не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Бездротова зарядка потужністю 5, 7,5, 10 та 15 Вт для заряджання смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений портом USB-C (вхід 5V / 3A, 9V / 2A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A), акумулятор ACEFAST M12 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: 6974316283393
id ksm-8812
Артикул виробника: 6974316283393
id ksm-8812
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 174 |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C; бездротовий |
| Гарантія в місяцях | 18 |
| Гарантийный срок | 18 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | M12 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | ультратонке |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


