Производитель: hoco
Код товара: 125038
Краткое описание
УМБ HOCO Transparent discovery edition magnetic fast charge power bank Q10 5000mAh |Type-C, 3A/20W, QC/PD|Бренд: HOCOДод. роз'єми: Type-cЄмність: 5000mAhЗарядка за технологією QI: ЄКабель в комплекті: Type-cКолір: білийП... Читать далее...
Краткие характеристики
1 307 грн.
- Доступность: На складе
УМБ HOCO Transparent discovery edition magnetic fast charge power bank Q10 5000mAh |Type-C, 3A/20W, QC/PD|
Бренд: HOCO
Дод. роз'єми: Type-c
Ємність: 5000mAh
Зарядка за технологією QI: Є
Кабель в комплекті: Type-c
Колір: білий
Показник заряду: LED індикатор
Потужність (W): 20W
Сила струму (а): 3.0A
Швидка зарядка QC / PD: Є
Артикул производителя 6931474775948
id up-000009112
Бренд: HOCO
Дод. роз'єми: Type-c
Ємність: 5000mAh
Зарядка за технологією QI: Є
Кабель в комплекті: Type-c
Колір: білий
Показник заряду: LED індикатор
Потужність (W): 20W
Сила струму (а): 3.0A
Швидка зарядка QC / PD: Є
Артикул производителя 6931474775948
id up-000009112
| Характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Емкость | 5000mAh |
| Зарядка за технологією QI | |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Класс качества | оригінал |
| Показник заряду | LED індикатор |
| Потужність (W) | 20W |
| Сила тока (А) | 3.0A |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Швидка зарядка QC / PD | Є |

