Производитель: hoco
Код товара: 125326
Краткое описание
УМБ HOCO Ice Crystal magnetic fast charging power bank Q14 5000mAh |Type-C, QC/PD, 20W/3A|Бренд: HOCOДод. роз'єми: Type-cЄмність: 5000mAhЗарядка за технологією QI: ЄКабель в комплекті: Type-cКолір: синійПоказник заряду: ... Читать далее...
Краткие характеристики
1 267 грн.
- Доступность: На складе
УМБ HOCO Ice Crystal magnetic fast charging power bank Q14 5000mAh |Type-C, QC/PD, 20W/3A|
Бренд: HOCO
Дод. роз'єми: Type-c
Ємність: 5000mAh
Зарядка за технологією QI: Є
Кабель в комплекті: Type-c
Колір: синій
Показник заряду: LCD Display
Потужність (W): 20W
Сила струму (а): 3.0A
Швидка зарядка QC / PD: Є
Артикул производителя 6931474796691
id up-000010234
Бренд: HOCO
Дод. роз'єми: Type-c
Ємність: 5000mAh
Зарядка за технологією QI: Є
Кабель в комплекті: Type-c
Колір: синій
Показник заряду: LCD Display
Потужність (W): 20W
Сила струму (а): 3.0A
Швидка зарядка QC / PD: Є
Артикул производителя 6931474796691
id up-000010234
| Характеристики | |
| Гарантийный срок | 6 |
| Дод. роз'єми | Type-c |
| Емкость | 5000mAh |
| Зарядка за технологією QI | Є |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Класс качества | оригінал |
| Показник заряду | LCD Display |
| Потужність (W) | 20W |
| Сила тока (А) | 3.0A |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Швидка зарядка QC / PD | |


