Производитель: Yolanda
Код товара: 120138
Краткое описание
Ударный массажер для тела Xiaomi Yolanda Massage Gun J2 BlackАртикул производителя: J2id rf-000004738... Читать далее...
Краткие характеристики
2 658 грн.
- Доступность: На складе
Ударный массажер для тела Xiaomi Yolanda Massage Gun J2 Black
Артикул производителя: J2
id rf-000004738
Артикул производителя: J2
id rf-000004738
| Характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,769 кг |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Время зарядки | 120 хв |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 17,5 |
| Емкость аккумулятора | 2000 mAh |
| Ёмкость аккумулятора | 2000 mAh |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість режимів | 4 |
| Комплектация | Масажер, Насадки - 4 шт, Кабель Type-C, Чохол |
| Особенности | Швидкість 3200 об/хв, Глибина дії 8.5 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Способи заряджання | Від USB Type-C |
| Тип | Масажери |
| Цвет | Черный |
| Ширина в упаковці (см) | |


