Краткое описание
Бездротова безшумна мишка A4TECH FG10S Black+Orange - це стильний пристрій з безшумним кліком, який дозволяє вам зосередитися на роботі без відволікання. Вона працює на потужному бездротовому з'єднанні на частоті 2,4 ГГц... Читать далее...
Краткие характеристики
- Доступность: На складе
Бездротова безшумна мишка A4TECH FG10S Black+Orange - це стильний пристрій з безшумним кліком, який дозволяє вам зосередитися на роботі без відволікання. Вона працює на потужному бездротовому з'єднанні на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує стабільну роботу на відстані до 10-15 метрів.
Надійний пристрій для роботи та розваг
Мишка має регульований 4-рівневий режим енергоощадження, який автоматично переходить в режим сну, якщо не виконувалося жодних дій протягом 0,2 секунди. Це дозволяє зберігати заряд батареї та продовжувати час її роботи.
Корпус мишки має протиковзне покриття та спеціальну конструкцію, що забезпечує надійний хват і фіксацію пристрою в долоні, що забезпечує комфорт під час використання.
Мишка FG10S пропонує 2000 DPI з 3-рівневим регулюванням (1000/1600/2000 DPI). Це дозволяє вам налаштувати відповідну роздільну здатність відповідно до вашого вподобання.
Мишка також відзначається своєю надійністю. Вона оснащена якісними перемикачами, які гарантують мініму
Артикул производителя: FG10S (ORANGE)
id mcrtr-201355
| Характеристики | |
| Вес | 67 |
| Габарити | 108 x 64 x 35 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик | оптичний |
| Интерфейс | Wireless (2.4GHz) |
| Источник питания | батарейки |
| Количество кнопок | 4 |
| Оптична роздільна здатність | 2000 dpi |
| Особенности | Бесшумная |
| Підключення | бездротове |
| Перемикачі | Huano |
| Подключение устройства | Беспроводное |
| Подсветка | немає |
| Сенсор | MX8650A |
| Серия | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мышь |
| Цвет | Black/Orange |
