Производитель: ID-Cooling
Код товара: 137887
Краткое описание
ID-Cooling DK-03 – це компактний кулер, призначений для охолодження центрального процесора. Прилад має оригінальний дизайн у вигляді “соняшника”, створений завдяки алюмінієвому радіатору. Кулер підходить для низькопрофіл... Читать далее...
Краткие характеристики
345 грн.
- Доступность: На складе
ID-Cooling DK-03 – це компактний кулер, призначений для охолодження центрального процесора. Прилад має оригінальний дизайн у вигляді “соняшника”, створений завдяки алюмінієвому радіатору. Кулер підходить для низькопрофільних ПК і монтується на платформи Intel та AMD за допомогою універсального кріплення.

Особливості кулера ID-Cooling DK-03
- Модель DK-03 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона створена для офісних ПК, які не зазнають великих навантажень і де основними вимогами є тиха та надійна робота.
- Основа кулера повністю зроблена з алюмінію. По-перше, алюміній є легким матеріалом, що зменшує загальну вагу кулера
Артикул производителя: DK-03
id mcrtr-243189
| Характеристики | |
| Вес | 250 г |
| Высота | 60-69 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 63 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | класична |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Материал основы | Алюміній |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black/Silver |
