Производитель: ID-Cooling
Код товара: 137796
Краткое описание
ID-Cooling DK-01S — це бюджетний кулер, призначений для охолодження центрального процесора. Він має компактні розміри та унікальний дизайн у стилі “соняшника”. Прилад ефективно захищає компоненти комп'ютера від перегріву... Читать далее...
Краткие характеристики
230 грн.
- Доступность: На складе
ID-Cooling DK-01S — це бюджетний кулер, призначений для охолодження центрального процесора. Він має компактні розміри та унікальний дизайн у стилі “соняшника”. Прилад ефективно захищає компоненти комп'ютера від перегріву та забезпечує оптимальні температурні умови для їхнього повноцінного функціонування. Кулер встановлюється на платформи Intel та AMD за допомогою універсального монтажного набору.

Особливості кулера ID-Cooling DK-01S
- Модель DK-01S характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 65 Вт. Вона підходить для домашніх комп'ютерів, що використовуються для таких повсякденних завдань, як перегляд вебсторінок, мультимедійні розваги, онлайн-навчання та легкі ігри.
| Характеристики | |
| Вес | 175 г |
| Высота | 40-49 мм |
| Габарити | 111 x 102 x 43 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | класична |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | Алюміній |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Цвет | Black/Silver |
