Краткое описание
Активна система охолодження має спеціалізований фірмовий механізм фіксації вентилятора. Кулер оснащений алюмінієвим радіатором з пластинчастими ребрами — забезпечує активний теплообмін в процесі роботи вентилятора з опти... Читать далее...
Краткие характеристики
- Доступность: На складе
Активна система охолодження має спеціалізований фірмовий механізм фіксації вентилятора. Кулер оснащений алюмінієвим радіатором з пластинчастими ребрами — забезпечує активний теплообмін в процесі роботи вентилятора з оптимізованою крильчаткою. Таким чином, вибравши даний кулер, ви надовго забудете про перегрів процесора і зможете з комфортом працювати за вашим комп'ютером навіть при тривалому навантаженні на процесор.
Комплектація: Кулер, кріплення до материнської плати, термопаста.
Артикул производителя: DK-01
id mcrtr-273245
| Характеристики | |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 110 x 110 x 52 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | класична |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Назначение | Для процессора |
| Состояние | Новое |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | |
| Уровень шума | до 30 дБ |
