Краткое описание
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження компонентів вашої системи. Верхня кришка має світлодіоди, які світяться яскравими кольорами та вдало доповнюють тиху та потужну роботу ко... Читать далее...
Краткие характеристики
- Доступность: На складе
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження компонентів вашої системи. Верхня кришка має світлодіоди, які світяться яскравими кольорами та вдало доповнюють тиху та потужну роботу компонента. Припаяні кінці теплових трубок приховані верхньою кришкою, що дозволяє бездоганно вписати кулер у будь-яку конфігурацію ПК.

Завдяки швидкості повітряного потоку до 64,8 CFM при максимальній швидкості 1500 об/хв. Вентилятор розміром 120 мм з оптимізованою безшумністю забезпечує ідеальний баланс між низьким рівнем шуму, потужним статичним тиском і високим потоком повітря без шкоди для продуктивності. Навіть при 100% швидкості вентилятора загальний рівень шуму становить лише 26,6 дБ(А).
BLITZ X4 оснащений чотирма тепловими трубками діаметром 6 мм, які мають технологію Heat pipe Direct T
Артикул производителя: BLITZ X4
id mcrtr-299701
| Характеристики | |
| Вес | 554 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | FRGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
