Производитель: Gamemax
Код товара: 139163
Краткое описание
Процесорний кулер GameMax Rampage серії Twin600 — це двобаштова система охолодження з високою сумісністю. Він має класичне виконання Zero-Light, 6 теплових трубок, подвійний 120-мм ШІМ-вентилятор, алюмінієву кришку радіа... Читать далее...
Краткие характеристики
2 271 грн.
- Доступность: На складе
Процесорний кулер GameMax Rampage серії Twin600 — це двобаштова система охолодження з високою сумісністю. Він має класичне виконання Zero-Light, 6 теплових трубок, подвійний 120-мм ШІМ-вентилятор, алюмінієву кришку радіатора, технологію AGHP і підходить для AMD AM4/AM5 Intel 1700/1150/1200.
Ключові особливості повітряного кулера GameMax Twin600
- Перевірений радіатор преміумкласу, тепер доступний у повністю чорному дизайні, який чудово поєднується з багатьма кольоровими схемами.
- Два вентилятори регулюють швидкість відповідно до температури процесора, оптимізуючи ефективність охолодження та зменшуючи рівень шуму.
- Асиметрична конструкція з одним вентилятором, що забезпечує продуктивність у подвійній башті
Артикул производителя: TWIN 600 WHITE
id mcrtr-280046
| Характеристики | |
| Вес | 1120 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 137 x 120 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Назначение | Для процессора |
| Состояние | Новое |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Цвет | white |
