Производитель: Gamemax
Код товара: 141353
Краткое описание
Sigma 520 Digital BK Повітряний кулер для процесора Gamemax Sigma 520 Digital BK Tower, чорний колір, чотири термотрубки, підтримка процесорів Intel Gen12, 13 та останніх моделей AMD, світлодіодні ефекти ARGB Це також з... Читать далее...
Краткие характеристики
1 580 грн.
- Доступность: На складе
Sigma 520 Digital BK
Повітряний кулер для процесора Gamemax Sigma 520 Digital BK Tower, чорний колір, чотири термотрубки, підтримка процесорів Intel Gen12, 13 та останніх моделей AMD, світлодіодні ефекти ARGB
- Це також забезпечує максимальну теплову потужність процесора, з якою повинна справлятися система охолодження – 220 Вт
- Відображення температури ядра процесора, функція сигналізації про високу температуру
- 4*6 мм високопродуктивні теплові трубки, виготовлені методом спеченого процесу
- Синхронізований світловий ефект ARGB, інтелектуальний вентилятор з ШІМ-регулюванням температури
- Високий повітряний потік 74,8 кубічних футів за хвилину, гарне розсіювання тепла
- Зміщена конструкція теплових трубок, встановлення без розбирання вентилятора, зручніше
- Вежа-альбінос, класний вигляд.
Артикул производителя: SIGMA 520 DIGITAL BK
id mcrtr-312556
| Характеристики | |
| Вес | 600 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 95 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
