Краткое описание
ВИДАТНЕ ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ Класичний яскравий зовнішній вигляд, свіже поєднання кольорів, покращений зовнішній вигляд і водночас ефективність розсіювання тепла. 3.0 ТЕХНОЛОГІЯ Використовуючи технологію HDT3.0, верхня теп... Читать далее...
Краткие характеристики
- Доступность: На складе
ВИДАТНЕ ПОЄДНАННЯ КОЛЬОРІВ
Класичний яскравий зовнішній вигляд, свіже поєднання кольорів, покращений зовнішній вигляд і водночас ефективність розсіювання тепла.
3.0 ТЕХНОЛОГІЯ
Використовуючи технологію HDT3.0, верхня теплова трубка ефективно поєднується з основою, а нижня теплова трубка знаходиться в прямому контакті з ЦП, щоб швидко відводити тепло від ядра і ефективніше розсіювати тепло.
ЧОТИРИ НІКЕЛЬОВАНІ ТЕПЛОВІ ТРУБКИ
Теплова потужність становить близько 200 Вт, теплова трубка має кривошийку, її поверхня нікельована і не піддається окисленню.
НАБІР РАДІАТОРНИХ ПЛАСТИН MATRIX
47 частин потовщених охолоджуючих ребер, акуратний і міцний проце
Артикул производителя: ICE WIND
id mcrtr-287409
| Характеристики | |
| Вес | 607 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 92 x 153 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Wooden |
