Производитель: Gamemax
Код товара: 140195
Краткое описание
Gamma 90 Digital WH Повітряний кулер для процесора Gamemax Gamma 90 Digital White Tower, білий колір, чотири термотрубки, підтримка процесорів Intel Gen12, 13 та останніх моделей AMD, світлодіодні ефекти ARGB Він також ... Читать далее...
Краткие характеристики
1 271 грн.
- Доступность: На складе
Gamma 90 Digital WH
Повітряний кулер для процесора Gamemax Gamma 90 Digital White Tower, білий колір, чотири термотрубки, підтримка процесорів Intel Gen12, 13 та останніх моделей AMD, світлодіодні ефекти ARGB
- Він також забезпечує максимальну теплову потужність процесора, з якою повинна справлятися система охолодження - 190 Вт? Відображення температури ядра процесора, функція сигналізації про високу температуру.
- 4*6 мм високопродуктивні теплові трубки, виготовлені методом спеченого процесу
- Синхронізований світловий ефект ARGB, інтелектуальний вентилятор з ШІМ-регулюванням температури
- Високий повітряний потік 48,8 кубічних футів за хвилину, гарне розсіювання тепла
- Зміщена конструкція теплових трубок, встановлення без зняття вентилятора, зручніше
- Почорніла вежа, класний вигляд.
Артикул производителя: GAMMA 90 DIGITAL WH
id mcrtr-297570
| Характеристики | |
| Вес | 438 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 95 x 92 x 132 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 150 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Состояние | Новое |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Цвет | white |
