Производитель: deepcool
Код товара: 138275
Краткое описание
Deepcool AK620 ZERO DARK — це надпотужний кулер, створений для захисту центрального процесора вашого комп’ютера від перегріву. Міцна конструкція із шістьма тепловими трубками, подвійною радіаторною вежею та двома безшумн... Читать далее...
Краткие характеристики
2 536 грн.
- Доступность: На складе
Deepcool AK620 ZERO DARK — це надпотужний кулер, створений для захисту центрального процесора вашого комп’ютера від перегріву. Міцна конструкція із шістьма тепловими трубками, подвійною радіаторною вежею та двома безшумними вентиляторами FDB створюють виграшну формулу високопродуктивного охолодження в дизайні ZERO DARK RAVEN.

Особливості кулера Deepcool AK620 ZERO DARK
- Модель AK620 ZERO DARK характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 260 Вт. Цей показник дозволяє процесору вашого ПК досягти максимальної продуктивності під час високочастотного розгону.
- Прилад має прецизійну опуклу основу, виготовлену з
Артикул производителя: R-AK620-BKNNMT-G-1
id mcrtr-257348
| Характеристики | |
| Вес | 1456 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 129 x 138 x 160 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
