Производитель: deepcool
Код товара: 141716
Краткое описание
Кулер для процессора Deepcool AK620 DIGITAL SE, Black, 2x120 мм, LCD экран, ARGB подсветка, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM5, высота 161 мм (R-AK620-BKADMN-GJD)Артикул производителя: R-AK620-BKADMN-GJDid mcrtr-... Читать далее...
Краткие характеристики
3 445 грн.
- Доступность: На складе
Кулер для процессора Deepcool AK620 DIGITAL SE, Black, 2x120 мм, LCD экран, ARGB подсветка, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM5, высота 161 мм (R-AK620-BKADMN-GJD)
Артикул производителя: R-AK620-BKADMN-GJD
id mcrtr-316873
Артикул производителя: R-AK620-BKADMN-GJD
id mcrtr-316873
| Характеристики | |
| Вес | 1400 г |
| Высота | 160-169 мм |
| Габарити | 129 x 138 x 161 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
