Производитель: deepcool
Код товара: 138755
Краткое описание
Deepcool AK500 Zero Dark — це високопродуктивний процесорний кулер баштового типу. Прилад максимізує свій потенціал охолодження за допомогою великого радіатора, п’яти вдосконалених теплових трубок та високоефективного ве... Читать далее...
Краткие характеристики
3 522 грн.
- Доступность: На складе
Deepcool AK500 Zero Dark — це високопродуктивний процесорний кулер баштового типу. Прилад максимізує свій потенціал охолодження за допомогою великого радіатора, п’яти вдосконалених теплових трубок та високоефективного вентилятора. Його конструкція чудово підходить для встановлення на платформи Intel та AMD.

Особливості кулера Deepcool AK500 Zero Dark
- Модель AK500 Zero Dark характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 240 Вт. Така система охолодження дозволяє працювати з процесорами нового покоління, занурюватися в ігри формату 4К та користуватися складними графічними редакторами.
- Основа кулера повністю складається з
Артикул производителя: AK500 ZERO DARK
id mcrtr-268682
| Характеристики | |
| Вес | 1040 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 127 x 117 x 158 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 240 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
