Производитель: deepcool
Код товара: 138272
Краткое описание
Deepcool AK400 ZERO DARK PLUS — це потужний однобаштовий кулер з двома високопродуктивними вентиляторами. Він ефективно захищає центральний процесор вашого комп’ютера від перегріву, забезпечуючи оптимальну робочу темпера... Читать далее...
Краткие характеристики
1 961 грн.
- Доступность: На складе
Deepcool AK400 ZERO DARK PLUS — це потужний однобаштовий кулер з двома високопродуктивними вентиляторами. Він ефективно захищає центральний процесор вашого комп’ютера від перегріву, забезпечуючи оптимальну робочу температуру. Встановлення кулера відбувається у п’ять простих етапів і не вимагає спеціальних навичок, тому з цим може впоратися навіть початківець.

Особливості кулера Deepcool AK400 ZERO DARK PLUS
- Модель AK400 ZERO DARK PLUS характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 260 Вт. Вона ідеально підходить для професійних робочих станцій, які використовуються для 3D-моделювання, обробки відео, наукових розрахунків та інших ресурсомістких завдань.
Артикул производителя: R-AK400-BKNNMD-G-1
id mcrtr-257343
| Характеристики | |
| Вес | 802 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 127 x 123 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
