Краткое описание
AK400 DIGITAL PRO WH Повітряні кулери AK DIGITAL стали професійними з новою версією. AK400 DIGITAL PRO WH був оновлений у багатьох аспектах, включаючи багатоточковий екран даних, візуальні попередження про колірну темпер... Читать далее...
Краткие характеристики
- Доступность: На складе
AK400 DIGITAL PRO WH
Повітряні кулери AK DIGITAL стали професійними з новою версією. AK400 DIGITAL PRO WH був оновлений у багатьох аспектах, включаючи багатоточковий екран даних, візуальні попередження про колірну температуру та технологію теплових трубок CTT 2.0. Дуже гідний крок вперед не лише в естетиці, але й у продуктивності охолодження.
ПОКРАЩЕНИЙ ЕКРАН СТАНУ ПРОЦЕСОРА
Елегантний та блискучий екран AK400 DIGITAL PRO WH було покращено, щоб відображати не лише температуру; додано дані про використання та потужність, які відображаються одночасно. Дисплей керується за допомогою програмного забезпечення DeepCool і вимагає лише відкритого роз'єму USB 2.0.
ВІЗУАЛЬНІ ТЕМПЕРАТУРНІ ОНОВЛЕННЯ
Систему попередження про перевищення температури також оновлено, тепер вона має кольоровий візуальний індикатор: нижче 80 °C індикатор залишатиметься зеленим; від 80 до 90 °C він буде яскраво-помаранчевим; коли температура піднімається вище 90 °C, він
Артикул производителя: R-AK400-WHAPMN-G
id mcrtr-315032
| Характеристики | |
| Вес | 862 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 126 x 97 x 159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Цвет | white |
