Производитель: deepcool
Код товара: 139111
Краткое описание
Deepcool AK400 DIGITAL WH — це потужний кулер баштового типу, виготовлений із високоякісних матеріалів. Він створений, щоб підтримувати оптимальну робочу температуру для повноцінного функціонування центрального процесора... Читать далее...
Краткие характеристики
2 716 грн.
- Доступность: На складе
Deepcool AK400 DIGITAL WH — це потужний кулер баштового типу, виготовлений із високоякісних матеріалів. Він створений, щоб підтримувати оптимальну робочу температуру для повноцінного функціонування центрального процесора вашого ПК. Прилад має стильну кришку, на якій розміщені яскраві світлодіодні стрічки та цифровий монітор.

Особливості кулера Deepcool AK400 DIGITAL WH
- Модель AK400 DIGITAL WH характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона чудово підходить для широкого спектра настільних комп'ютерів, які використовуються для ресурсоємних завдань, включаючи мультимедіа, програмування, роботу з великими базами даних тощо.
Артикул производителя: R-AK400-WHADMN-G
id mcrtr-278676
| Характеристики | |
| Вес | 695 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 126 x 97 x 156 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin, 9 pin USB 2.0 |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | white |
