Производитель: deepcool
Код товара: 138271
Краткое описание
Deepcool AK400 — це потужний однобаштовий кулер з високопродуктивним вентилятором, призначений для охолодження процесора ПК. Прилад має стильну кришку, яка акуратно приховує кінці припаяних теплових труб. Процес встановл... Читать далее...
Краткие характеристики
1 804 грн.
- Доступность: На складе
Deepcool AK400 — це потужний однобаштовий кулер з високопродуктивним вентилятором, призначений для охолодження процесора ПК. Прилад має стильну кришку, яка акуратно приховує кінці припаяних теплових труб. Процес встановлення кулера на материнську плату відзначається простотою та легкістю завдяки надійним кріпленням, що входять у комплект постачання.

Особливості кулера Deepcool AK400
- Модель AK400 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Вона ідеально підходить для ігрових комп'ютерів, професійних робочих станцій та систем оверкокінгу.
- Основа кулера складається з таких металів як мідь та алюміній. Мідь відома високою теплопро
Артикул производителя: R-AK400-BKNNMN-G-1
id mcrtr-257342
| Характеристики | |
| Вес | 661 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 127 x 97 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
