Краткое описание
AG620 BK ARGB V2 DeepCool AG620 BK ARGB V2 — це повністю чорний кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися шістьма тепловими трубками, упакованими в щільну радіаторн... Читать далее...
Краткие характеристики
- Доступность: На складе
AG620 BK ARGB V2
DeepCool AG620 BK ARGB V2 — це повністю чорний кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися шістьма тепловими трубками, упакованими в щільну радіаторну башту для оптимального розсіювання тепла, та двома точно налаштованими 120-мм ARGB PWM вентиляторами для потужного охолодження.
БЛИСК У ДИЗАЙНІ
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має темно-чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипа, AG620 BK ARGB V2 забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
ПОТУЖНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ
Оновлення до новітньої технології DeepCool Core Touch Technology 2.0 значно покращує охолоджувальну здатність. Теплові трубки були оптимізовані та розташован
Артикул производителя: R-AG620-BKAMMN-GJD
id mcrtr-315030
| Характеристики | |
| Вес | 1330 г |
| Высота | 160-169 мм |
| Габарити | 129 x 136 x 161 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
