Краткое описание
DeepCool AG500 ARGB V2 Black — це повністю чорний однобаштовий кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися п’ятьма тепловими трубками, розміщеними в щільному радіатор... Читать далее...
Краткие характеристики
- Доступность: На складе
DeepCool AG500 ARGB V2 Black — це повністю чорний однобаштовий кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися п’ятьма тепловими трубками, розміщеними в щільному радіаторному корпусі, для оптимального розсіювання тепла, та поєднаний з точно налаштованим 120-мм вентилятором ARGB PWM для потужного охолодження.
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має чисте чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипа, AG500 ARGB V2 Black забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскуванню точної кількості рідини, теплова трубка досягає найкращої продуктивності розсіювання тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективному фазовому переходу по всій теплові
Артикул производителя: R-AG500-BKAMMN-GJD
id mcrtr-311962
| Характеристики | |
| Вес | 857 г |
| Высота | 160-169 мм |
| Габарити | 160 x 125 x 95 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | немає данних |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
