Производитель: deepcool
Код товара: 139348
Краткое описание
Deepcool AG400 DIGITAL ARGB — це однобаштовий 120-міліметровий кулер для охолодження центрального процесора. Прилад має компактний корпус з цифровим дисплеєм, який інформує користувача про стан ЦП. Модель AG400 DIGITAL A... Читать далее...
Краткие характеристики
2 077 грн.
- Доступность: На складе
Deepcool AG400 DIGITAL ARGB — це однобаштовий 120-міліметровий кулер для охолодження центрального процесора. Прилад має компактний корпус з цифровим дисплеєм, який інформує користувача про стан ЦП. Модель AG400 DIGITAL ARGB обладнана ефектним підсвічуванням, що створює відповідний настрій та додає стилю будь-якій мультисистемі.

Особливості Deepcool AG400 DIGITAL ARGB
- Кулер має потужність розсіювання тепла на рівні 220 Вт завдяки чотирьом мідним трубкам прямого контакту, які ефективно відводять тепло від процесора.
- Deepcool AG400 DIGITAL ARGB легко вписується в апаратне забезпечення вашого комп'ютера завдяки
Артикул производителя: R-AG400-BKADMN-G-1
id mcrtr-284788
| Характеристики | |
| Вес | 636 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 92 x 153 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin, 9 pin USB 2.0 |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
