Производитель: deepcool
Код товара: 140779
Краткое описание
Кулер для процессора Deepcool AG400 ARGB V2, Black, алюминий/медь, 1x120 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, высота 154 мм (R-AG400-BKAMMN-GJD)Артикул производителя: R-AG400-BKAMMN-GJDid mcrtr-306335... Читать далее...
Краткие характеристики
1 966 грн.
- Доступность: На складе
Кулер для процессора Deepcool AG400 ARGB V2, Black, алюминий/медь, 1x120 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, высота 154 мм (R-AG400-BKAMMN-GJD)
Артикул производителя: R-AG400-BKAMMN-GJD
id mcrtr-306335
Артикул производителя: R-AG400-BKAMMN-GJD
id mcrtr-306335
| Характеристики | |
| Вес | 643 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 92 x 154 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Цвет | Black |
