Производитель: deepcool
Код товара: 138268
Краткое описание
Кулер Deepcool AG400 — це потужне рішення для ефективного охолодження центрального процесора вашого комп'ютера. Однобаштова система, виготовлена з високоякісних матеріалів, має вдосконалений компактний корпус. Прилад лег... Читать далее...
Краткие характеристики
1 057 грн.
- Доступность: На складе
Кулер Deepcool AG400 — це потужне рішення для ефективного охолодження центрального процесора вашого комп'ютера. Однобаштова система, виготовлена з високоякісних матеріалів, має вдосконалений компактний корпус. Прилад легко поєднується із платформами Intel та AMD завдяки комплектному кронштейну, який допомагає встановити виріб у п'ять простих етапів.

Особливості кулера Deepcool AG400
- Модель AG400 характеризується значною потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Такий високий показник говорить про здатність кулера ефективно справлятися з великим навантаженням та забезпечувати стабільну температуру ЦП ігрового ПК або робочої станції для 3D-моделювання.
| Характеристики | |
| Вес | 614 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 92 x 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black/Silver |
