Производитель: deepcool
Код товара: 138552
Краткое описание
Deepcool AG200 — це компактний кулер, призначений для ефективного охолодження центрального процесора. Він забезпечує підтримання оптимальної температури для безперебійної роботи апаратної частини вашого комп'ютера. Цей п... Читать далее...
Краткие характеристики
727 грн.
- Доступность: На складе
Deepcool AG200 — це компактний кулер, призначений для ефективного охолодження центрального процесора. Він забезпечує підтримання оптимальної температури для безперебійної роботи апаратної частини вашого комп'ютера. Цей прилад баштового типу вдало поєднується з платформами Intel та AMD, а також надійно кріпиться до них за допомогою комплектних кронштейнів.

Особливості кулера Deepcool AG200
- Модель AG200 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона чудово підходить для офісних ПК та комп'ютерів, які використовуються як медіацентри для відтворення відео, музики та іншого розважального контенту.
- Основа кулера складається
Артикул производителя: R-AG200-BKNNMN-G
id mcrtr-264132
| Характеристики | |
| Вес | 304 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 119 x 77 x 133 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black/Silver |
