Производитель: Darkflash
Код товара: 138254
Краткое описание
darkFlash Shadow — це ефективний і тихий охолоджувач, який забезпечує надійне охолодження вашого процесора. Він оснащений вентилятором діаметром 120 мм з адресованим RGB-підсвічуванням, що додає естетичної привабливості ... Читать далее...
Краткие характеристики
1 105 грн.
- Доступность: На складе
darkFlash Shadow — це ефективний і тихий охолоджувач, який забезпечує надійне охолодження вашого процесора. Він оснащений вентилятором діаметром 120 мм з адресованим RGB-підсвічуванням, що додає естетичної привабливості вашій системі. Цей кулер забезпечує ефективне та тихе охолодження завдяки своїй конструкції з гідродинамічним підшипником, що забезпечує потужний повітряний потік.
Особливості повітряного кулера darkFlash Shadow
- Оновлення теплового рішення. Ця версія оновлена для покращення теплового рішення та може підтримувати максимум 90 Вт.
- Видатний дизайн. Винятковий дизайн охолоджувача, який схожий на маленьку тарілку. Краща відповідність для корпусу комп’ютера з адресним світловим ефектом RGB.
| Характеристики | |
| Вес | 387 г |
| Высота | 90-99 мм |
| Габарити | 100 x 100 x 94 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | класична |
| Максимальний TDP | до 90 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Розмір вентилятора | 100 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Black |
