Производитель: sandisk
Код товара: 120996
Краткое описание
SanDisk GamePlay microSD — це карта пам’яті, створена спеціально для геймерів, які хочуть бути завжди у всеозброєнні та не обмежувати себе ні в іграх, ні в можливостях.Вона дозволяє значно розширити бібліотеку ігор, тож ... Читать далее...
Краткие характеристики
2 876 грн.
- Доступность: На складе
SanDisk GamePlay microSD — це карта пам’яті, створена спеціально для геймерів, які хочуть бути завжди у всеозброєнні та не обмежувати себе ні в іграх, ні в можливостях.Вона дозволяє значно розширити бібліотеку ігор, тож улюблені тайтли завжди під рукою. Більше не потрібно видаляти ігри, щоб звільнити місце: зберігайте все, що любите, і грайте без компромісів.Завдяки високій швидкості читання до 190 МБ/с ви швидше запускаєте ігри та миттєво перемикаєтесь між додатками. А продуктивність класу A2 забезпечує плавну роботу навіть під час багатозадачності — спілкуйтеся з друзями, переглядайте соцмережі й продовжуйте гру без затримок.Карта чудово справляється з ресурсомісткими AAA, 3D та VR-іграми, підтримуючи складну графіку й мінімізуючи затримки. Це означає максимальне занурення та стабільний ігровий процес саме тоді, коли це найважливіше.Хочете поділитися своїми досягненнями? Записуйте геймплей у форматі 4K UHD — епічні моменти, корисні поради або яскраві перемоги збережуться у високій якості.SanDisk GamePlay microSD розрахована на тривалий термін служби та має обмежену довічну гарантію, тож ви можете повністю зосередитися на грі, не турбуючись про надійність накопичувача.
Артикул виробника: SDSQXAV-256G-GN6XN
id ksm-37135
Артикул виробника: SDSQXAV-256G-GN6XN
id ksm-37135
| Характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 60 |
| Гарантийный срок | 60 |
| Клас карти пам’яті | Class 10 UHS-I (U3) |
| Клас продуктивності застосунків | A2 |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Комплект поставки | Карта пам'яті |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Мoдель | GamePlay microSD |
| Материал | Пластик |
| Обсяг пам’яті | 256 GB |
| Особенности | Підтримка 4K UHD; стабільна робота з AAA, 3D і VR-іграми |
| Розміри | 14.99 × 10.92 × 1.02 мм |
| Состояние | Новое |
| Стандарт пам’яті | microSDXC |
| Страна регистрации бренда | США |
| Тип карты памяти | microSDXC |
| Швидкість запису карти | До 130 Mbit/s |
| Швидкість читання карти | |


