Производитель: Borofone
Код товара: 120916
Краткое описание
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black стане ідеальним рішенням для повсякденного використання, подорожей та ділових поїздок. Його функціональність, компактний розмір та на... Читать далее...
Краткие характеристики
850 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84A Smooth power bank with four cables(20000mAh) Black стане ідеальним рішенням для повсякденного використання, подорожей та ділових поїздок. Його функціональність, компактний розмір та надійність гарантують, що ви завжди залишаєтеся на зв’язку зі своїми гаджетами.ОСОБЛИВОСТІ:− Велика ємність: Ця модель має ємність 20000mAh, що гарантує тривалий період збереження заряду для ваших пристроїв. Ви зможете без проблем заряджати смартфони, планшети та інші гаджети.
− Універсальні USB-порти: Павербанк обладнаний одним USB-А та кабелями для зарядки різних гаджетів, що забезпечує зручність використання.
− Вбудовані кабелі: В комплекті є вбудовані кабелі Type-C, Lightning та microUSB та USB-A, що дозволяє заряджати ваші пристрої без зайвих зусиль.
− Безпечна зарядка: Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує надійність та безпеку при використанні.
− Вогнетривкі матеріали: Павербанк виготовлений з вогнетривких матеріалів, що підвищує його безпеку в експлуатації.
− Зручність заряджання: Заряджайте павербанк через роз'єми Type-C або вбудований USB-кабель для зручності використання.
− Індикація: Світлодіодні індикатори показують рівень заряду, що дозволяє легко контролювати залишок енергії.
Артикул виробника: 6941991126178
id ksm-36249
Артикул виробника: 6941991126178
id ksm-36249
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 420 г |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-A |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; Вбудовані кабелі: USB-C, MicroUSB, Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BJ84A |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Вбудовані кабелі |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 147 × 68 × 33 мм |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


