Производитель: wuw
Код товара: 120825
Краткое описание
WUW TUGII Y202 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 20 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y202 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто ц... Читать далее...
Краткие характеристики
876 грн.
- Доступность: На складе
WUW TUGII Y202 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 20 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y202 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.У повербанк WUW Y202 вбудовано:— кабель USB-C;
— кабель Lightning.Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.Power bank WUW Y202 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного й вогнестійкого пластику. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
Артикул виробника: Y202
id ksm-35013
Артикул виробника: Y202
id ksm-35013
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | TUGII Y202 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Підтримка швидкої зарядки |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип батареи | |
| Цвет | Black |

