Производитель: Acefast
Код товара: 120762
Краткое описание
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W з магнітною швидкою зарядкою та вбудованою підставкою, 10000 mAh, чорний — це сучасний павербанк, який поєднує в собі функції швидкої зарядки, магнітного кріплення та зручної ... Читать далее...
Краткие характеристики
1 400 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор ACEFAST M17 PD20W/22.5W з магнітною швидкою зарядкою та вбудованою підставкою, 10000 mAh, чорний — це сучасний павербанк, який поєднує в собі функції швидкої зарядки, магнітного кріплення та зручної підставки для вашого пристрою.MAGSAFEЦей павербанк підтримує більшість протоколів швидкої зарядки, забезпечуючи ефективне та швидке поповнення енергії ваших пристроїв. Магнітна функція дозволяє надійно закріпити сумісні пристрої для бездротової зарядки, а вбудована підставка забезпечує додаткову зручність під час використання. Оснащений бездротовою зарядкою, сумісною з MagSafe, до 15 W для зручного бездротового передавання енергіїУНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІПідтримує швидку зарядку PD 20 W/22,5 W, сумісно з різними пристроями, включно зі смартфонами, планшетами та аксесуарами з низьким енергоспоживанням, як-от Bluetooth-навушники.ДИЗАЙНВбудована підставка дає змогу розміщувати телефон як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні під час заряджання, що ідеально підходить для перегляду відео або відеодзвінків. Завдяки компактному дизайну та багатофункціональності, ACEFAST M17 є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та зручний зовнішній акумулятор для щоденного використання.
Артикул виробника: 6974316284000
id ksm-25137
Артикул виробника: 6974316284000
id ksm-25137
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 198 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | M17 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + PC |
| Назначение | Для смартфонів з підтримкою Magsafe |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Цвет | Black |


