Производитель: hoco
Код товара: 120740
Краткое описание
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W має вражаючу ємність 20000mAh. Він допоможе зберегти заряд смартфона, планшета, навушників, смарт-годинника та інших портативних гаджетів. Завдяки компактним розмір... Читать далее...
Краткие характеристики
1 098 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор HOCO J104A Discovery edition 22.5W має вражаючу ємність 20000mAh. Він допоможе зберегти заряд смартфона, планшета, навушників, смарт-годинника та інших портативних гаджетів. Завдяки компактним розмірам його зручно брати з собою в подорожі або відрядження.Пауербанк оснащений двома USB-портами: Type-A та Type-C. Окрім цього, акумулятор має вбудовані кабелі Type-C та Lightning. Одночасно можна заряджати до чотирьох пристроїв.Він підтримує різні технології швидкої зарядки, включно з Power Delivery, Quick Charge 3.0, FCP, AFC, SCP. Портативні гаджети заряджатимуться в два рази швидше, ніж від звичайного пауербанка.За допомогою LED-дисплея можна зручно контролювати рівень заряду акумулятора. Вбудовані технології захисту від короткого замикання та перегрівів, що гарантує безпечну зарядку пристроїв. HOCO J104A Discovery edition 22.5W виготовлений з вогнетривких матеріалів, таких як ABS+PC, що також робить його надійним та безпечним.
Артикул виробника: 6931474788962
id ksm-23079
Артикул виробника: 6931474788962
id ksm-23079
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 436 |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | Дисплей |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | J104A Discovery edition |
| Мощность | 22.5 W |
| Особенности | LED-дисплей |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет | Gray |


