Производитель: Borofone
Код товара: 120729
Краткое описание
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властиво... Читать далее...
Краткие характеристики
651 грн.
- Доступность: На складе
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами потужністю 18 W (USB Type-C та micro-USB), двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC), вихідним портом USB Type-C 20 W (кабель Type-C/Type-C) з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/2,4 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Артикул виробника: 6941991111846
id ksm-22260
Артикул виробника: 6941991111846
id ksm-22260
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вес | 241 |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BJ57 Graceful |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Цвет | Black |


